Apmācības seminārs Tīkla mārketinga uzņēmējiem “Pārdošana krīzes laikā”

Ad Blocker Detected

Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker.

Panakumu abc un tiklamarketings.lv

Šā gada 13.aprīlī rakstīju ka apmeklēju Panākumu ABC rīkotos kursus „Pārdošana Krīzes Laikā”. Jāatzīstas, ka šai rakstā neminēju vēl vienu lietu, ko ieguvu šajos kursos – iepazinos ar ļoti interesantiem un radošiem cilvēkiem. Ar dažiem no viņiem turpinam sadarboties.
Kursos pausto atziņu, kā arī vairāku diskusiju, ar semināra organizētājiem, rezultātā nonācām pie mums pašiem negaidīta un intriģējoša lēmuma, noorganizēt semināru, kurš būtu veidots tā, lai palīdzētu tīkla mārketinga uzņēmējiem veiksmīgi pārdot pašreizējos ekonomiskajos apstākļos.
Diskutējot par šo projektu sapratām, ka tas būs unikāls un Latvijā nebijis pasākums, jo to organizē trīs cilvēki, kas “stāv pāri” kādas tīkla mārketinga kompānijas rāmjiem un ir ar dažādu, atšķirīgu un tai pat laikā lielu praktisko pieredzi tiešajā pārdošanā.
Anita Sokolova Pirmā lektore, būs Anita Sokolova. Lai arī Anitu esmu saticis tikai četras reizes, viņa man sevi ir “pārdevusi”. Kontakts radās zibenīgi un it kā pats no sevis  Ko varu teikt, bez viņas šie kursi nebūtu tikt vērtīgi, teorija, kas izsijāta praksē, interaktivitāte un praktisko pārdošanas situāciju modelēšana ir viņas stiprā puse. Saudzīgi koriģējoši komentāri, kas ir ietērpti sievišķīgā šarmā, palīdz apgūt jaunas un izvērtēt vecās pārdošanas iemaņas.
Savukārt otru lektoru Zigmāru Rozentālu iepazinu aptuveni pirms pieciem gadiem. Zigmars RozentalsZīmīgi, ka tas notika pateicoties telefonsarunai, kuras laikā Zigmārs man pārliecināja atsaukties uz viņa piedāvājumu un izmantot viņa uzņēmuma piedāvātos mājas lapas izveides pakalpojumus. Viņš ir cilvēks ar ļoti labi attīstītām organizatoriskajām spējām. Godīgs, darbīgs, uzticams un komunikabls. Lai arī šīs spējas piemīt daudziem cilvēkiem, tomēr Zigmāra “kontā” ir vienas tīkla mārketinga kompānijas pārstāvniecības uzsākšana Latvijā. Esmu daudz guvis mūsu savstarpējo tikšanos laikā un varu tikai silti ieteikt ieklausīties un mācīties no šī cilvēka. Ticu, ka viņa pieredze būs noderīga arī Jums.
Girts_Zalitis_ Trešais lektors, būšu es. Dalīšos ar pieredzi un atklāsmēm ko esmu guvis veidojot www.tiklamarketings.lv

Praktiskā informācija:
Kursi notiek trīs dienas – 18., 19. un 20. maijā, katru dienu no 17:00 līdz 21:00
Dalības maksa visām trim dienām, tikai Ls 24,-
Vietu skaits ierobežots.
Pieteikties uz tiem Tu vari spiežot uz šī linka!
Cerot Tevi satikt šajos kursos,
Ģirts Zālītis

Ziņas no www.tiklamarketings.lv

***

2 Comments

Leave a Reply