Crowd1 ir piramīdas shēma

Ad Blocker Detected

Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker.

 

Crowd1 ir piramīdas shēma, ziņo BBC Africa News

BBC Āfrika paziņoja:

“Labākās krāpšanās vienmēr notiek maskējoties. Crowd1 ir visdrosmīgākā blēdība, kādu mēs jebkad esam redzējuši. Tas izskatās kā augsto tehnoloģiju mārketinga bizness, kas pelna daudz naudas cilvēkiem visā Āfrikā.

 

Nepieciešams tikai viedtālrunis un neliela grūstīšanās. Bet aiz solījumiem un satraukuma BBC Africa Eye Ayanda Charlie atrod dažas neglītas patiesības, dažus turīgus blēžus un veselu melu piramīdu. “

 Avots: www.bbc.com/news

 Business For Home komanda ir sazinājusies 
ar Crowd 1 un saņēmusi sekojošo atbildi:

Atbilde BBC Āfrikas dokumentālajai filmai

 

Attiecībā uz BBC Crowd1 dokumentālo filmu “Piramīdas Karaļu atmaskošana – Crowd1 krāpniecības mērķis ir Āfrika”
un pašreizējo Crowd1 pārskatu, ko veic BBC Africa, mēs Crowd1 vadības un komunikācijas komandā vēlētos precizēt un informēt par:

Lielas daļas BBC kritikas pamatā ir fakts, ka viņi uzskata, ka Crowd1 ir krāpniecības uzņēmums, kuram trūkst autentiskuma, bez reāliem vai nopietniem produktiem. Tā ir nepareiza Crowd1 uztvere, jo mēs piedāvājam SAferTribute un LifeTRNDS līdz ar citiem interesantiem produktiem, papildus mūsu izglītības paketēm.

Dažu mūsu produktu izlaišana ir gāja ilgāk, nekā paredzēts, un ir atlikta, galvenokārt nelabvēlīgu apstākļu dēļ – Covid-19.

Vēl viena BBC viltus apsūdzību un apgalvojumu daļa ir tāda, ka Crowd1 pārdod finanšu ieguldījumu produktus cilvēkiem ar zemām algām. Tā nav taisnība. Crowd1 piedāvā cilvēkiem pelnīšanas rīkus digitālo produktu mārketinga veidā. Tādējādi visa atalgojuma pamatā ir darba piepūle un ražīgums.

Mūsu redzējums un atlīdzības plāns ir vienāds visiem mūsu dalībniekiem neatkarīgi no dzimuma, ādas krāsas, etniskās piederības, seksuālās orientācijas un tautības, kā arī no tā, kur atrodaties pasaulē. Diemžēl žurnālisti, kuri stāv aiz BBC dokumentālās filmas atteicās iepriekš nosūtīt savus jautājumus, tā vietā viņi mērķēja uz konkrētiem organizācijas cilvēkiem, nevis uz Crowd1 kā uzņēmumu.

Tā kā Crowd1 komunikācijas komanda uz BBC apsūdzībām un apgalvojumiem atbildēja vairāku lappušu garā rakstiska iesnieguma veidā (kā arī ar pielikumiem) pat to, ko BBC ziņo nepareizi, mēs esam nolēmuši ierakstīt savas atbildes BBC, nosaucot Crowd1 par krāpšanos, un publiskot tās.

Avots:  www.TiklaMarketings.lv

Ziņas no www.tiklamarketings.lv

***

Leave a Reply