Dr. Millers Holy Tea Club

Ad Blocker Detected

Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker.

Dr. Millera Holy tējaBalstīta uz medicīniskā auga nosaukumu Svētais Dzelksnis, kuru izmanto jau 2000 gadus. Šī apbrīnojamā attīrīšanas tēja veiksmīgi tiek lietota vairāk kā 20 gadus.”
Dr. Millera Holy tēja – kuru formulēja doktors Bills Millers (zinātņu doktors Uztura zinātnēs) Džeksonā, Tenesijas štatā – ir unikāls, drošs augu maisījums, kurš sastāv tikai no dabīgām izejvielām; gatavots, lai maigi attīrītu gremošanas traktu un ķermeni.
Nosaukums ir ņemts no viena no tās komponentēm, tradicionāli un plaši izmantota auga, kas ir pazīstams kā Svētais Dzelksnis- Mārdadzis, taču netiek uzsvērta jelkāda reliģiska nozīme, lai gan pateicīgie tās lietotāji, kuri, pēc šīs tējas dzeršanas, paši izbauda atzīstamos veselības uzlabošanās faktu, bieži vien pateicas Dievam par šo dziedniecības dāvanu.
Doktora Millera Holy tēja var izmantot arī kā elementu jebkurā svara zaudēšanas programmā un ir daudz efektīvāks nekā Ķīnas Zaļā Tēja. Regulāri dzerot Holy tēju, tiek novērots ķermeņa tauku masas zudums un ievērojami samazinās vēdera un gurnu apkārtmēri. Dažiem cilvēkiem svars krītas ļoti ātri, taču rezultāti var atšķirties.
Kad liekais svars uzkrājas uz resnās un tievās zarnas iekšējām sieniņām, neviena diēta vai tauku zaudēšana, vai vingrinājumi nespēj palīdzēt tikt no tā vaļā. Taču Holy tēja var!
Ja jums piemīt uzpūšanās, izspiešanās vai tā saucamais „alus vēders”, tādā gadījumā Holy tēja spēj palīdzēt nomest kilogramus un samazināt jūsu vidukļa apkārtmēru.
Dr. Millera Holy tēja ir ar labu garšu un droša, ķermeni attīroša. Dr. Milleram piederošajās divās klīnikās jau vairāk kā 20 gadus gūst sekmīgus rezultātas.
To veiksmīgi izmantojuši cilvēki, kuri cieta no:
– Kuņģa dedzināšanas sāpēm
-gremošanas traucējumiem/vēdera sāpēm
-aizcietējumiem/ hemoroīdiem
-Zarnu darbības traucējumiem/ Krona slimības
– Sāpēm vēderā /Zarnu iekaisumiem
-Zarnu spazmām/Kolīta
-Gāzēm vēderā / gāzu uzkrāšanās
-Sliktas elpas / Sliktas ķermeņa smakas
– Atraugām/uzpūšanās
-Palielināts vēders
-Liekajiem taukiem/ liekā svara /Aptaukošanās
-Neveselīgas ādas / Niezes
-Jūtīgas ādas/ ādas apsarkumi /dermatīts/ psoriāze
-Alerģijas un siena drudzis / Ēdiena alerģijas
-Išiass
-Locītavu sāpes/ artrīts/ migrēna / galvassāpes
-bezmiegs / nemierīgs miegs
– Nepietiekošas enerģijas / aizmāršība / nepietiekama koncentrēšanās spēja.
Dr.Millers Holy Tea Club Mārketinga plāns
Dr. Miller’s Holy Tea Club mārketinga plāns – ir svaigas vēsmas tīkla mārketingā…

Reāla produkcija un reāla kompensācija
Kompensācija jau sākas no brīža, kad sākam jūs nodrošināt ar Dr. Miller`s Holy Tea Club zāļu tēju, kas tiešām reāli uzlabo veselību.
Jūs nodrošina arī ar kompensāciju plānu, ko izstrādājuši pieredzējuši tīkla mārketinga darboņi. Mūsu sistēma motivē un dod iespēju katram mūsu biedram iespēju katru mēnesi nopelnīt līdz pat 5000$ un vairāk.
Un, lai to panāktu, viss sākas ar mazumiņu – Jums jānosponsorē divi vai vairāk cilvēki, kas arī lietos šo tēju. Sistēma atbalsta un atalgo visus mūsu pūliņus.
Mūsu produkcijas un mārketinga sistēma padara divu un vairāk cilvēku sponsorēšanu par ārkārtīgi vienkāršu un vieglu.
Lielākā daļa citu firmu Jums solīs lielu peļņu, taču kvalificēšanās, lai nopelnītu pat mazumiņu piedāvātajos mārketinga plānos, mūslaiku ikdienas dzīvē aizņemtajam cilvēkam ir par smagu un sarežģītu.
Dr. Miller’s Holy Tea Club ir patiesa vēlme dot iespēju nopelnīt tiem, kas aizņemti citos biznesos. Tādas iespējas nepiedāvā neviena cita tīkla mārketinga kompānija.
Kamēr Jūs šo lasāt, gribētos, lai Jūs atvēlētu laiku un pilnībā izprastu mūsu kompensāciju plānu. Tas veidots tā, lai katram mūsu biedram nodrošinātu materiālu un finansiālu neatkarību. Ja tas ir tas, ko Jūs vēlaties, tad Dr. Millers Holy Tea Club var to sniegt.
Viss sākas ar matricu 2 х 4. Tā ir maza matrica – 30 vietas, un tā ir veidota tā, ka katram kluba biedram pirmajā līmenī var būt tikai divi cilvēki. Ja Jūs sponsorēsiet vairāk cilvēkus, tie “kritīs” zemāk jūsu matricā zem citiem dalībniekiem – tiem, kam vēl nav divu sekotāju – viņu pirmajā līmenī. To sauc par saplūšanu un tā ir iespēja palīdzēt viens otram kā komandai. Taču, ja kāds gaida, lai citi paveic viņa darbu, lai pilnībā notiek saplūšana, to var arī nesagaidīt. Mūsu mārketinga plāns ir tā projektēts, ka katram ir jāuzņemas maza daļiņa atbildības – sponsorēt divus vai vairāk cilvēkus. Un mēs katrs esam
motivēti to izdarīt, jo rezultātā jebkurš biedrs var saņemt 5000$ un vairāk dolāru mēnesī.

Tējas cena vienam cilvēkam uz vienu mēnesi ir 40$ + 11$ piegāde pa pastu.

Ziņas no www.tiklamarketings.lv

***

10 Comments

  1. Anonīms
  2. Anonīms
  3. Anonīms
  4. Anonīms
  5. Anonīms
  6. Anonīms

Leave a Reply