Es balsoju par to lai Rīgu iekļauj galda spēles “Monopols” versijā

Ad Blocker Detected

Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker.


Vēl līdz 29. februārim turpinās balsošana par pilsētām, kuras tiks iekļautas jaunajā pasaulē populārās galda spēles Monopols versijā.
Manuprāt viena no labākajām biznesmeņa apziņu veidojošajām spēlēm. Atceros, ka “padomju laikos” paši tādas izgatavojām un spēlējām. No otrdienas rīta līdz ceturtdienas rītam pateicoties publikācijām Latvijas medijos Rīga pakāpusies pilsētu topā no 48. līdz 33. vietai, apsteidzot tādas lielpilsētas kā Brisele un Sanktpēterburga. Taču uz Monopola galdiņiem visā pasaulē nokļūs tikai topa pirmās 20 pilsētas. Nobalso par Rīgu un saglabā lapas adresi arī interneta pārlūkā starp ikdienā apmeklējamām, jo balsot no vienas e-pasta adreses vari 1 reizi dienā un priekšā vēl 20 cīņas dienas! Tātad – klikšķinam, balsojam un veicinām Rīgas atpazīstamību pasaulē!

Jaunā slavenās galda spēles Monopols versija, kurā spēlētāji ielu vietā tirgosies ar pilsētām, tiks izdota jau šoruden. Lai nokļūtu uz Monopola galdiņa, Rīgai jāizcīna vieta pirmajā divdesmitniekā starp 68 pilsētām. Rezultātu noteiks interneta lietotāju balsojums. (Vērā tiks ņemts balsotāju īpastsvars pret iedzīvotāju skaitu, tā kā nav tā, ka lielās nācijas var pārbalsot) Kopš 1935. gada, kad pasaulē nāca pirmā galda spēle Monopols, pārdoti jau 250 miljoni spēles eksemplāri 103 pasaules valstīs.

Uz balsošanu par Rīgu Monopola laukumā mudina arī Latvijas institūta direktors Ojārs Kalniņš un pilsētas vicemērs Almers Ludviks, aicinot balsot, lai vairotu Rīgas atpazīstamību pasaulē un tūristu interesi par Rīgu. Laikrakstā Diena vicemērs atzīst, ka viņam jau par tradīciju kļuvis katru rītu sākt ar balsojumu par Rīgu.
Kaut arī nav sevišķi pa tēmu, tomēr kaut kas no tīkla mārketinga te ir :). Tiek veidots milzīgs Rīgas atbalstītāju tīkls.
Info ņemts no šejienes.

Ziņas no www.tiklamarketings.lv

***

One Response

Leave a Reply