Esi izglītota…

Ad Blocker Detected

Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker.


Esmu iedvesmota kā viena ārzemju biznesa sieviete ir sekojusi savam sapnim un apkārtējo cilvēku iedvesmota arī sasniegusi tos – pat vairāk nekā bija cerējusi. Viņas panākumu un pārliecības iespaidotas daudzas sievietes savācas kopā lai studētu un apspriestu savas veiksmes un neveiksmes biznesā. Gribēju kaut ko līdzīgu atrasts Latvijas interneta vidē, bet man par lielu pārsteigumu ievadot meklēšanas kritēriju „bagātā sieviete” – meklētājs vairāku lapu garumā atlasīja tikai informāciju, kur šis vārdu salikums tika pieminēts vai nu kriminālziņu kontekstā, vai arī anekdotēs. Pārlapojot atrasto informāciju atradu tikai savu sen uzrakstīto rakstiņu un vēl vienas meitenes ļoti līdzīgu rakstiņu.

Tā nu man radās doma un sapnis, ka varētu mums Latvijā rasties kaut kas līdzīgs, kur dažādu sociālo slāņu sievietes varētu sanākt kopā, vai arī virtuāli dalītos tajā ko zina, ir pieredzējušas vai gribētu uzzināt ko vairāk biznesa, investīciju vai vienkārši naudas pārvaldīšanas sfērā. Es ticu ka jau pastāv biznesā veiksmīgo sieviešu asociācijas vai klubi. Gribētos, ka arī plašākam sieviešu lokam ir iespēja izteikties, iegūt jaunas idejas, izteikt savas bailes vai nedrošību par savu finansiālo stāvokli. Lasot dažādas sieviešu rakstītas grāmatas par biznesu, par to kā kļūt bagātai, finansiāli neatkarīgai – kļuva skaidrs viens, ka mums ir vajadzīgas sabiedrotās, ar kurām mēs varam dalīties savā pieredzē un uzklausīt citu atziņas un novērojumus. Visātrāk lietas var apgūt tikai praktiski darbojoties.

Vai esi izglītota vai ļaujies ka Tev pārdot? (Tulkots no šejienes autore Sāra Korna)

Ja kāds mēģina kaut ko pārdot tad Tev tiek stāstītas tikai labās lietas. Visa runa ir koncentrēta uz pozitīvajiem aspektiem, lai pārliecinātu Tevi nopirkt, savukārt novārtā tiek atstāti negatīvie aspekti, kas varētu likt pārdomāt.

Ja kāds mēģina Tevi izglītot tad Tev tiks piedāvāta gan laba, gan slikta informācija, jo šie cilvēki vēlas, lai Tev ir informācija kura nepieciešama, lai lēmumus varētu pieņemt pati, pamatojoties uz to, kāda patiešām ir Tava interese.

To ir svarīgi atcerēties, ne tikai, kad sarunājies ar brokeriem, investoriem un citiem cilvēkiem par saviem finanšu darījumiem, bet arī visās savas dzīves jomās. Ja starpnieks stāsta jums tikai pozitīvos aspektus, tad ziniet – Tev pārdod. Ja politiskais kandidāts Tev stāsta tikai pozitīvo iniciatīvu, tad ziniet – Tev pārdod. Biežāk tas ko cilvēki jums nepasaka varētu būt krietni informatīvāk nekā tas ko pasaka. Paturot to prātā tas palīdzēs Tev izvairīties no muļķībām.

Labprāt uzklausītu Tavus komentārus, atziņas, ieteikumus vai jautājumus, kurus vajadzētu izskatīt un apspriest.

Ziņas no www.tiklamarketings.lv

***

Leave a Reply