Intervija ar Bodo Šeferu (video krievu val.)

Ad Blocker Detected

Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker.

Video, kurā Aleksejs Ļedjajevs intervē pasaulē plaši pazīstamo finanšu konsultantu Bodo Šeferu.

Tiek intervēts cilvēks, kurš pats septiņu gadu laikā ir nopelnījis pirmo miljonu un savās grāmatās, semināros un audiolekcijās māca, kā citiem to izdarīt.

Intervijā Bodo Šefera kungs dalās par ģimenes nozīmību un personīgā trennera nepieciešamību.

Viņš uzsver, ka pats smagākais brīdis ir treneru maiņa, jo katram trenerim ir savs latiņas augstums. Kad sportists ir sasniedzis noteiktus augstumus un vēlas nopelnīt vēl vairāk, viņam jāmaina treneris, un psiholoģiski tas ir ļoti smags process.

Bieži cilvēki nenovērtē iespēju veidot attiecības ar bagātiem un dzīvē panākumus sasniegušiem cilvēkiem. Labākajā gadījumā, mēs lasam viņu uzrakstītas grāmatas. Man šai ziņā paveicās, jo tuvs bērnības draugs pamanījās šai dzīvē, materiālā ziņā, diezgan daudz ko sasniegt. Viņs piekrita ar mani veidot kopīgu biznesu un es daudz ko no viņa varēju mācīties. Taču negrasos apstāties 🙂
Arī Salamans (Sal.p. 20:50) ir atzīmējis, ka tas ir gudrs, kurš spēj mācīties no citiem (Padoms vīra sirdī ir kā dziļš ūdens, bet gudrs vīrs saprot, kā to izsmelt).


Lai vai kā skatieties interviju ar Bodo Šeferu un pasmeliet kaut ko sev.

Ja gribat palasīt viņa grāmatas un biogrāfiju varat to izdarīt šeit.
Ziņas no www.tiklamarketings.lv

***

4 Comments

  1. Anonīms

Leave a Reply