Investori atzīst NUSKIN par TOP ienākumus nesošu kompāniju.

Ad Blocker Detected

Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker.

NU SKIN ENTERPRISES atzīta par TOP ienākumus ģenerējošu kompāniju investoriem. Šādu atziņu devusi aģentūra viena no prestižākajām Jūtas uzņēmēju organizācijām MOUNTAIN WEST CAPITAL NETWORK. Aģentūra piešķīrusi NUSKIN  trešo vietu 15 veiksmīgāko kompāniju sarakstā.

Kā ziņo mēdiji no Provo Jūtas ASV Mountain West Capital Network, ir lielākā Jūtas uzņēmēju grupa, kura veidota, lai palīdzētu uzņēmējiem un investoriem gūt kompetentu priekšstatu par notiekošo tirgū un to kur droši izvietot savu kapitālu. Šī ir pirmā reize, kad Nuskin izdevies uzkāpt tik augstu šajā prestižajā sarakstā.

“Mēs vēlamies pateikties Mountain West Venture Capital Network par šo godu,” paziņoja Ritch Wood, Nuskin finansu direktors. “Šī pozīcija atspoguļo mūsu pastāvīgo izaugsmi un labi padarīto darbu, kas ieguldīts mūsu konsultantu un darbinieku izausmē, veidojot NU SKIN vadošo nozares kompāniju visā pasaulē. Mēs plānojam arī turpmāk paplašināt savas iespējas un esam apņēmīgi turpināt gūt panākumus 2013 gadā un turpmāk.”

Nuskin saņēma balvu pasākumā kurā tika apbalvotas Jūtas štata 100 vistraujāk augošās kompānijas, 15 visvairāk ienākumus ģenerējošās kompānijas investoriem un inovatīvākās biznesa idejas.

Vairāk informācijas par Nuskin Latvijā:
nuskinlatvia@gmail.com +37126554437
Līga

Ziņas no www.tiklamarketings.lv

***

Leave a Reply