Joseph Wealth Systems

Ad Blocker Detected

Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker.

“Joseph Wealth Systems” vēsture

“Joseph Wealth Systems” (JWS) prezidents Filips Džadžs 1991. gadā kopā ar Austrālijas ievērojamo uzņēmēju Pīteru J Daniēlu (Peter J Daniels) dibināja kompāniju “Anglo Far-East” (AFE), kas tuvāko desmit gadu laikā kļuva par vienu no vadošajām savā nozarē. Deviņdesmito gadu beigās kompānija sāka piedāvāt pasaules tirgos pavisam jauna veida produktu. Tās bija zelta monētas ar noteiktu svaru un vērtību, taču tās nepiederēja noteiktām varām vai valdībām, kās tas bija ierasts līdz tam. Un par to īpašniekiem varēja kļūt ikviens pasaules iedzīvotājs, kas varēja to finansiāli atļauties. “Anglo Far-East” (AFE) piedāvājums ātri kļuva pieprasīts, jo pasaulē nebija daudz konkurentu šādam piedāvājumam.
Gadiem ejot, “Anglo Far-East” kompānija kļuva pasaulē pazīstama kā viens no vadošajiem ne-valdību zelta un sudrabu monētu izdevējs.
2007. gadā “Anglo Far-East” nodeva zelta un sudraba monētu ražošanas un izplatīšanas tiesības kompānijai “Joseph Wealth Systems”, kuras prezidents, kā jau minēts, ir Filips Džadžs. Viņam ir vairāk kā 25 gadu pieredze pasaules tirgos. Viņš ir vairāku kompāniju vadībā, tostarp arī „Pryme Oil and Gas”, kas ir publiska kompānija, kotēta biržā ASV un Austrālijā.
“Joseph Wealth Systems” turpina “Anglo Far-East” iesāktos mērķus, ievērojot augstos biznesa ētikas principus un standartus, piedāvājot risinājumus ne tikai planētas bagātākajiem iedzīvotājiem, bet arī katram, kas vēlas veidot uzkrājumus, uzcelt mantojumu nākamajām paaudzēm un arī attīstīt neatkarīgu ienākumu plūsmu!
JWS mārketinga iespēja pasaulē tiek piedāvāta no 2008. gada 7. janvāra.
JWS ir Izplatītāju Tiesību Asociācijas (Distributor Rights Association) locekle un organizācijas „Tīkla Mārketinga Sargsuns” (MLMWatchdog) ir atzinis, ka JWS ir „labāka zelta uzkrāšanas programma mūsdienās”.
Kas ir JWS produkts?
JWS produkts ir privāti kalts zelta Šekelis. To var izmantot, lai veiktu regulāru uzkrājumu taustāmā zeltā (~260$) vai arī iegādātos vienreizējus lielākus zelta pirkumus par vairuma cenām (sākot no ~6000$ par paku). Vairāk par zeltu kā uzkrājumu un ieguldījumu var lasīt mājas lapā www.zelts24.lv JWS Šekeļi ir kalti Šveicē, zelta ražotnē Argor-Heraeus (http://www.argor.com/), kas ir „London Bullion Market Association” locekle. Katrs Šekelis nāk kopā ar ražotāja sertifikātu.
JWS Mārketinga plāns
JWS mārketinga plāns izmaksā daudzu līmeņu komisijas saviem Neatkarīgajiem Partneriem 7 līmeņos. Izveidotajam tīklam nav ierobežots platums un dziļums, tīklā darbojas kompresija.
Fast Start Bonuss ir īpaša sistēma, kas īpaši atalgo Neatkarīgos Partnerus par katru pirmo darījumu ar klientu vai Partneri, neierobežota laika posmā.
Elites Bonusa Fonds ir īpaša sistēma, kas atalgo Neatkarīgos Partnerus, kas sasnieguši īpašus panākumus.
Kas ir nepieciešams, lai iesaistītos JWS?
JWS nav iestāšanās maksas un vienīgais, kas jādara, lai kļūtu par JWS Klientu vai Neatkarīgo Partneri, jums ir jāiegādājas pirmais AutoSave Šekelis.
JWS kompānija neliedz saviem Partneriem darboties arī citās tīkla mārketinga organizācijās.
Kontaktinformācija
Lai uzzinātu vairāk informācijas par JWS produktiem un mārketinga iespēju:
Tālrunis: +371 2616 0600
Mājas lapas:
“Ja esat ieinteresēts iegādāties Zelta Šekeļus par vairuma cenām, bet nevēlaties kļūt par kompānijas partneri, apmeklējiet Klientu veikalu www.ownprivategold.com


Ziņas no www.tiklamarketings.lv

***

Leave a Reply