Kā efektīvāk izmantot “braucamo” laiku

Ad Blocker Detected

Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker.

Internetā aizvien vairāk parādās dažādi pamācoši maksas un bezmakas audio un video ieraksti, par visadažādākajām tēmām. Cilvēki dalās ar savām atziņām par reliģiju, vēsturi, biškopību, naudas pelnīšanu internetā, kā būt veiksmīgam, bagātam, laimīgam, veselam u.t.t. Protams nav aizmirsts arī tīkla mārketings. Youtube un citos portālos, kuri ir saradušies kā sēnes pēc lietus, var atrast visdažādākos video materiālus no dažādu tīkla mārketinga firmu un izplatītāju konferencēm un semināriem.

Manuprāt šīs tehnoloģiskās priekšrocības paver iespēju daudz ātrāk apgūt Tevi interesējošo tēmu. Lai nonāktu pie sevis izvirzīto mērķu sasniegšanas ir labi sevi motivēt tā sasniegšanai. Pēdējā laikā esmu iecienījis mašīnā klausīties audiolekcijas. Radio “Skonto” vairs nav mans mīļākais radio 🙂 Sastrēgumi ar vairs nerada problēmas un nu varu lietderīgi izmantot savu braucamo laiku. Tehniski risinājumi lai to darītu ir daudz, nedārgi un viegli realizējami, audiokasetes un diski manuprāt sāk iziet no aprites. Parādās automagnetolas ar iespējām pieslēgt ipod vai atmiņas uzkrājējus, kā arī dažādi mp3 atskaņotāji, kuri ir tik mazi un viegli, ka tu tos vari nēsāt līdzi kabatā un klausīties Tev vēlamo audio saturu arī ārpus mašīnas. Priekš sevis atklāju “interesantu” mp3 atskaņotāju ar FM modulatoru. Tas ļauj pārraidīt audio signālu un mašīnas radioaparātu, Tev tikai jāizvēlas kāda no brīvajām frekvencēm. Man nav jāsēž ar austiņām ausīs, bet mierīgi klausos sevis izvēlētos failus izmantojot mašīnas audio sistēmu. Ja braucu kopā ar bērniem, uzlieku viņiem paklausīties pasakas vai bērnu dziesmas. CD diskos un pat disku mainītājā vairs neredzu jēgu. Atskaņotājs ir ar 4GB lielu atmiņu, kas ļauj man vadāt līdzi diezgan iespaidīgu audio kolekciju (Pirku Olimpijā BMS Megapolis veikalā (viņi jau man atšķirībā no GNLD par reklāmu nesamaksās :). Šādā atmiņas apjomā var ielādēt, piemēram, Jauno derību audio formātā. Ieteikums, ja domā arī iegādāties kādu atskaņotāju iesaku pievērt uzmanību tam, lai tajā ir nodrošināta iespēja pārtīt audio esošā ieraksta ietvaros, jo parasti lekcijas ir garas. Ja šādas iespējās atskaņotājā nav, un ja nav sanācis noklausīties visu lekciju, sanāk, ka lai dzirdētu beigas ir atkārtoti jānoklausās sākums 🙁

Kā es to zinu :). Pirmais mans “playeris” tagad mētājas mašīnas “bardačokā”.

Lai vairāk saprotams par ko es te runāju, varat paklausīties audio lekciju krievu valodā. Autors Aleksejs Lukonjins. Ņemt no šejienes http://www.work-online.ru/download/mp3/secret_millioners.rar

Lai atpakotu mp3 formātā jāizmanto kāds no failu arhivatoriem, es izmantoju bezmaksas 7zip, ielādēt var šeit http://www.7-zip.org/download.html.

Ziņas no www.tiklamarketings.lv

***

Leave a Reply