Koraļļu klubs (Coral club)

Ad Blocker Detected

Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker.

CCI (Coral Club International) ir dibināta 1998.gadā Kanādā, Toronto.1999.gadā tā apvienojās ar Klintona Hovarda, alojas pētnieka, 1991.gadā ASV dibināto kompāniju RBC (Royal Body Care) CCI, jeb, latviskojot, Koraļļu Klubs ir 3.paaudzes (nanotehnoloģijas un minerālu aminohelātisko formu saturošo) uztura bagātinātāju firma, kuras pamatprodukts ir minerālā kompozīcijas Alka-Mine un Coral-Mine no vienīgā ārstnieciskā baltā koraļļa (Corallum rublum), kas atrodams tikai un vienīgi Japānā Okinavas salu tuvumā. Šis ir viens no Koraļļu kluba 3 ūdens uztura bagātinātājiem, kas risina skābju-sārmu līdzsvara, vāji sārmaina pH starpšūnu vidē 7,4; pH limfā 7,5;pH asinīs 7,43 , vienīgā līdzsvara, pie kura visas 12 orgānu sistēmas funkcionē saskaņoti, atgūšanu. Dotajā brīdī ekoloģiskā situācija: pārveidotā un ķimizētā pārtika un sadzīves ķīmija, kā arī makro-mikroelementu trūkums uzturā, piesārņojums gaisā un paša dzeramā ūdens pH , kas ir skābs-no pH 6,0- 6,5, ir par pamatu tam, ka cilvēka organisma iekšējā vide saskābst, kas arī ir par pamatu vājai imunitātei, vīrusu un patogēnu baktēriju un sēnīšu saslimšanām, onkosalimšanai.

No tabulas redzam, ka gandrīz viss, ko ēdam vai dzeram, organismā rada tendenci uz „saskābšanu”, tāpēc arī ikdienā satiekam cilvēkus ar „skābām” sejām…No dabiskiem produktiem koraļļu ūdens ir brīnišķīgs uztura bagātinātājs, kas maina parastu nevārītu ūdeni 10 parametros, padarot to par DZĪVU (antioksidanta īpašības), sārmainu, ar 69 mikroelementiem jonu formā bagātu, strukturizētu, informatīvi tīru ūdeni.
Ja cilvēks 70% ir ūdens, tad šāda DZĪVA ūdens lietošana labvēlīgi ietekmē visu 12 orgānu sistēmu darbību un apstādina novecošanas procesu.
1932.un 1934.gadā Otto Varburgs un Karls Ričs saņēma Nobela prēmiju par pētījumiem ķīmijā: ja par 0,15 iedaļām paceļam organismā pH rādītāju uz sārmaino pusi, tad organismā atbrīvojas skābeklis par 65%, bet tas nozīmē, ka organisms spēj veiksmīgāk cīnīties ar vīrusiem, patogēnām baktērijām(stafilokokiem, streptokokiem), patogēnām sēnēm, hlamīdijām, plazmīdām un onkošūnām. Tātad DZĪVĀ ūdens, koraļļu ūdens lietošana ir arī pretonkoloģisks profilaktisks pasākums. 

Koraļļu klubā ir
Uztura bagātinātāji:

 • dabiskie pretvīrusu, antibakteriālie, pretsēņu un pretparazitārie līdzekļi:

skudru koka miza, melnā rieksta lapas, baltā ozola miza, koloidālais sudrabs uz destilēta ūdens bāzes, ķiploks, žibulīši

 • imūnmodulatori un imūnstimulatori ( „kaķa nags”,imūns 360, ehinācija, skudru koka miza, Se, mikrohidrīns u.c.)
 • aknu, nieru, limfas, zarnu trakta tīrīšanas programmas,
 • uzturvielas, kas nepieciešamas šūnu barošanai uz aizsardzībai: vitamīni, minerāli, aminoskābju matrica, nepiesātinātās taukskābes, šķiedrvielas, pro- un pre-biotiķi, fermenti, antioksidanti
 • aizsardzība no tehnogēnā starojuma –neitroniķi mobilajiem telefoniem, mikroviļņu krāsnīm, datoriem, TV.
 • Revolucionāra ( 4 jauni komponenti!!!) kosmētiskā līnija uz nanotehnoloģijas un augu serumu bāzes

Mājas tīrīšanai bez ķīmiskiem līdzekļiem aprīkojums
Mērinstrumenti skābju-sārma līdzsvara kontrolei
Ūdens filtri ar ūdens vitalizācijas īpašībām
Unikāla, tikai Koraļļu klubā esoša ir:

 1. DZĪVĀ ŪDENS iegūšana, izmantojot ūdens uztura bagātinātājus( Alka-Mine vai Coral-Mine, Hydrocell, mikrohidrīnu) un vitalizācijas ierīces.
 2. KOLOIDĀLS ZELTS uz destilētu ūdeni-nervu sistēmas tonusa uzturētājs.
 3. KOLO VADA 2 plus– 14 dienu komfortabla visa organisma attīrīšanas programma.
 4. BIOŠEIPS un PROTIVITI – visu aminoskābju( aizvietojamo, neaizvietojamo) matrica.

Finansiālās iespējas:

  • Samazināt savus izdevumus par 25%, kļūstot par lietotāju -atlaižu kartes īpašnieku,
  • Palielināt savus ieņēmumus , iegūstot starpību starp produkta vairum- un mazumcenu,
  • Kļūstot par profesionāli –MLM sistēmas līderi, ieguldot savas zināšanas citos cilvēkos, radot savu komandu. Ir apmācības iespējas-veselības akadēmija, kursi, skolas, treniņi.

Lai iesaistītos, nepieciešams informatīvais sponsors- cilvēks, caur kuru formēsiet atlaižu karti un kas apmācīs darba iemaņām. Nav iemaksu. Formējot atlaižu karti, pamatprodukts –ūdens uztura bagātinātājs CORAL-MINE 30 grami tiek pirkts jau ar atlaidi. Brīvība – nav obligāto plānu: pērc cik tu gribi, kad tu gribi! Bonuss tiek izmaksāts pēc pirmo 100(.) iegūšanas.

Ir biorezonanses izmeklējumu iespējas ar Latvijā sertificētām metodēm: R.Folla metodi, kā arī aparatūras, lai individuāli notestētu iztrūkstošos un nepieciešamos uztura bagātinātājus.
Pastāv Latvijas ārstu- suplementologu asociācija.

Rita Ašmane, 29128585,
bioloģe nutricioloģe, suplementoloģe ar 8 gadu stāžu.
Strādāju ar biorezonanses izmeklējumu aparatūru (noviržu cēloņu noteikšanai) Rīgā.
Neārstēju slimos, bet atveseļoju, atjaunojot orgānu funkcijas:

 1. padzirdot ar DZĪVU ŪDENI,
 2. iztīrot,
 3. pabarojot,
 4. nostabilizējot nervu un imūnsistēmas,
image

Iemācu cilvēkiem veselības saglabāšanas principus.

Smadzenēs 90% ir ūdens. Kādu ūdeni dzersim, tādas domas mūs apmeklēs! Zinātniski pierādīts, ka ūdens galvā nomainās 3 nedēļu laikā. Katru dienu mūsos tūkstošiem šūnu mirst un veidojas jaunas. 7 gados cilvēkā nomainās visas šūnas, izņemot nervu šūnas. Bet arī to kristālisko režģi sakārto DZĪVS ūdens. Atveseļošana jau tāpēc ir iespējama, ka, ja mēs dosim visu, kas nepieciešams normāli šūnu darbībai, tad dzims nevis vairs slimas, bet veselas šūnas. Veselība- katras dienas darbs. Varu notestēt, varu iemācīt, bet darītāji būsiet Jūs paši!
Meklēju domubiedrus! Lūdzu atsaukties tos, kas mīl sevi un citus cilvēkus un grib kaut ko mainīt savā dzīvē!
Ziņas no www.tiklamarketings.lv

***

6 Comments

 1. Anonīms
 2. Anonīms
 3. Anonīms

Leave a Reply