Lielbritānijas valdība cenšas apturēt Amway darbību

Ad Blocker Detected

Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker.

The Times savā 24.11.2007 (skatīt šeit) publikācijā raksta par to ka Lielbritānijas valdība, pēc saņemtajiem izmeklēšanas rezultātiem par pasaulē lielākās tiešās tirdzniecības grupas Amway pielietoto biznesa praksi, plāno panākt tās darbības aizliegšanu Lielbritānijā.

Amway, kuram Lielbritānijā ir 12 000 izplatītāju un kopējais tirdzniecības apjoms pasaulē sasniedz $6,4 miljardus, nācās stāties augstākās tiesas priekšā. Apsūdzības pamatā ir tas, ka valdībasprāt Amway ir vairāk ieinteresēts pārdot motivējošas grāmatas, ierakstus un seminārus, kā arī piesaistīt jaunus izplatītājus reklamējot “vieglu naudu” un “minimālu piepūli”, nekā pārdot produkciju.

Atsaucoties uz izmeklēšanu Amway ir ieviesuši 3 mēnešu moratoriju uz jaunu izplatītāju piesaisti Lielbritānijā, kā arī aizlieguši tirgot citu organizāciju veidotu literatūru un ierakstus.

Amway pārstāvis informēja, ka veiks izmaiņas kompānijas darbībā saskaņā ar trim apsūdzības punktiem, bet pilnībā noraida apsūdzību ar likumu aizgliegtajā piramīdas tirdzniecības tīkla veidošanā.

Arī Amway valdes priekšsēdētājs Steve Van Andel un prezidents Doug DeVos paziņoja, ka kompānija “nepagurstoši” darbojas pie tā lai kliedētu valdības bažas.

Ziņas no www.tiklamarketings.lv

***

17 Comments

 1. Anonīms
 2. Anonīms
 3. Anonīms
 4. Anonīms
 5. Anonīms
 6. Anonīms
 7. Anonīms
 8. Anonīms
 9. Anonīms
 10. Anonīms
 11. Anonīms
 12. Anonīms
 13. Anonīms
 14. Anonīms

Leave a Reply