Mobilais operators izmanto tīkla mārketinga principus

Ad Blocker Detected

Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker.


Šodien ielīdu Triatel lapā, palūkoties vai nevaru savu internetu pārslēgt uz lētāku pieslēgumu ieraudzīju sekojošu ziņu.

Akcija! Iesaki draugu un saņem 10 Ls!

Vēlies samazināt savu rēķinu par 10 Ls?
No 1.augusta līdz 1.oktobrim iesaki draugam Triatel mobilo internetu un abi saņemiet vienreizēju atlaidi 10 Ls apmērā rēķina apmaksai !

Papildus nosacījumi:

* Pieslēdzot vairākus draugus atlaide rēķinam summējas un uzkrājas līdz brīdim, kamēr Jūsu kārtējā rēķina summa to nosedz.
* Akcija ir pieejama ar visiem datu pārraides tarifu plāniem.
* Akcija nedarbojas, ja Jūs vai Jūsu ieteiktais draugs uz aiznākošā mēneša 1. datumu pēc pieslēgšanās (2. rēķina izstādīšanas brīdi) nav samaksājis 1. izstādīto rēķinu vai ir bloķēts, kā arī, ja abonents un ieteicējs ir viena un tā pati fiziskā vai juridiskā persona.
* Ja atlaides apjoms pārsniedz kārtējā rēķina summu, atlikums pāriet nākamā mēneša rēķina apmaksai, kamēr atlaides apmērs tiek pilnībā izmantots.
* Ja rēķina summa par kārtējo mēnesi ar atlaidi ir ar nulles vētību, rēķins klientam netiks nosūtīts.
* Atlaide ir paredzēta rēķina apmaksai sakot – no otra rēķina kopš pieslēgšanas brīža, to nav iespējams saņemt skaidrā naudā.
* Viens abonents akcijas laikā var ieteikt neierobežotu skaitu draugu.

No piemēra varam redzēt, ka arī klasiskā biznesā darbojošās firmas sāk izmantot rekomendācijas, lai piesaistītu jaunus klientus. Spēks būtu tajā, ja atlaidi piemērotu mazāku un pastāvīgi, tā ka ar to varētu nosegt sava interneta rēķinus vai pat pelnīt, tad arī es būtu ieinteresēts šī pasākuma attīstībā 🙂

P.s.
Ja nu kāds plāno slēgties klāt un nav žēl atbalstīt mani samazinot manu Triatel rēķinu, tad pieminiet mani reģistrējoties. (SIA “Haggai” reģ. nr. LV 40003609473) 🙂

Ziņas no www.tiklamarketings.lv

***

Leave a Reply