Mobiusline.com kārtējā Finansu Piramīda, kas maskējas kā pašpalīdzības kase!!!

Ad Blocker Detected

Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker.

Šodien, pateicoties tiklamarketings.lv domubiedru grupai draugiem.lv izdevās atklāt kārtējo finansu piramīdu, kas sevi dēvē par “pašpalīdzības kasi” www.mobiusline.com

Izpētot kompānijas mājas lapu uzreiz top skaidrs, ka aiz pašpalīdzības kases ir labi paslēpusies finansu pirmamīda, kura tā teikt uzsākusi “iepriekšējo reģistrāciju”.

Lai arī kompānijas mājas lapa apgalvo, ka tā visiem iespējamiem veidiem nosoda citas finansu piramīdas, un sola tikai iespēju palīdzēt citiem cerībā, ka citi palīdzēs Tev, ir jābūt aklam, lai nesaprastu, ka projekts ir baltiem diegiem šūts.

Analizēsim pāris lietas kuras web lapā raksta projekta veidotāji:

Pašpalīdzības kasi par pelnošu padarot internets, kā to gan viņi neraksta un nepasaka. Tas būtu tas pats, kad kāds teiktu, mūsu ienākumu rada valūtu treideris, bet neuzrādītu treida vēsturi, pārbaudāmus peļņas rādītājus, brokera licenci utt.

Tiek argumentēts, ka finansu piramīdā, cilvēki saņem naudu no pašu zemāk iesaistītiem cilvēkiem un viņu iemaksām, kamēr šeit jūs saņemsiet naudu no visiem augstākstāvošiem. Tā ir tikai daļēja patiesība. Mārketinga plānu elementāri ir iespējams izveidot arī tā, ka nauda tiek izmaksāta no visu dalībnieku arī augstākstāvošo iemaksām. Finansu piramīdas galvenās pazīmes ir produkta trūkums (nevienam nevajadzīgs produkts, vai produkts kuram ir mākslīgi pārmērīgi sadārdzināta cena). Otrkārt tas, ka izmaksas nav saistītas ar produkta vai pakalpojuma pirkumu, bet tiek veikatas no kopējās kases. Tik ilgi, kamēr ienākošā nauda ir lielāka par izmaksājamo piramīda darbojas. Tas, kādā veidā to atspoguļo publikai mārketinga plānā, vairs nav svarīgi, jo būtība no tā nemainās.

Piramīda sola, ka sistēma strādās, jo cilvēki vienkārši dāvinās naudu viens otram. Jautājums ja mēs piemēram 10 cilvēki sastāsimies aplī un es iedošu 10 USD nākošam un tā tālāk, paliek atklāts jautājums, kur un kā radīsies pievienotā vērtība? Tas, ka katrs iemaksās 10 USD, no tā vairosies tikai naudas daudzums sistēmā, bet pārdale par labu kādam izmaksājot vairāk naudas, nekā iemaksāts ir iespējama tikai tad, kad tā notiek uz citu dalībnieku rēķina, viņem naudu zaudējot (visbiežāk projekta apstāšanās vai bankrota gadījumā).

Tā, kā veidotāji sola, ka katru kas iemaksās 15 USD saņems izmaksu 20 USD top skaidrs ka tiek izmantota klasiskā – ponci shēma ar 25% peļņas solījumu. (Vairāk par to lasiet šeit:http://www.tiklamarketings.lv )

lapas veidotāji gan apagalvo, ka tā kā tā nesola izmaksāt procentus, tad tāpēc tā nav uzskatāma par piramīdu. Procents netiek solīts ar līgumu, taču tiek solīts mudinot reģistrēties, un iekārdinot uz vieglu peļņu. 
Iemaksā 15 un dabūsi 20. Atcerēsimies, ka piramīdas shēma iespējama arī tad ja dalībnieki tajā iestājas tikai vienu reizi un turpmāk neko neiegādājas vai papildus iemaksas neveic.
Kompānija papildus pelna naudu pieliekot klāt pie katra pārskaitījuma noteikt summu par apkalpošanu, un tie ir vēl 3 USD kurus Jūs samaksājat brīdī, kad vēlaties veikt pārskaitījumu uz savu elektronisko naudas maku. Par katru uzaicināto sistēmā, Jums maksā vēl dolāru no viņu uzaicināto iemaksām.
Kompānija pati uztver: neveiciet iemaksu ja Jūs nevēlaties, ka Jūsu nauda tiek uzdāvināta citiem cilvēiem. 
Tātad īsta muļķu ķertuve. 
Kompānija uzsver, ka ja Jūs nespēsiet sistēmai piesaistīt citus dalībniekus, Jums vienalga izmaksās naudu, taču, kur viņi ņem starpību vai kā pelna naudu starp 15 un 20 USD netiek pateikts. Atcerieties finansu piramīdu var izveidot arī ar izkrāpjamo daļu 1 USD, šeit tas ir 5 USD.  
Turklāt sistēma vēl it kā neesot sākusi strādāt, bet ir cilvēki Latvijā, kas jau var pierādīt, ka ir noplenījuši naudu piedaloties šajā shēmā. Jums tas neliekas aizdomīgi? Man noteikti! SARGIETIES NO ŠĀDIEM PROJEKTIEM!
Ziņas no www.tiklamarketings.lv

***

Leave a Reply