Mona vie

Ad Blocker Detected

Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker.

MonaVie – Amerikāņu kompānija ir izveidota 2005.gada janvārī, šīs kompānijas komandas līderis ir Larsens Dallins (Dallin A.Larsen). MonaVie šobrīd ir viss ātrāk augošā un dinamiskākā tiešās pārdošanas kompānija pasaulē, kura aizskārusi visus rekordus biznesa vēsturē.  
13 vietā no top 100 tīkla mārketinga kompānijām. Tops te. Piebilde no Tiklamarketings.lv administratora.

MonaVie dabīgo sulu pamatā ir Brazīlijas tropisko mežu oga ASAI. Asai ogas noslēpums zinātniekiem atklājās tikai 2004.gadā. Pēc visām antioksidanta īpašībām ASAI oga, saskaņā ar zinātniskiem pētījumiem, šodien ierindojas pirmajā vietā starp visiem augiem.
Par produktu
Medicīniskie un bioloģiskie pētījumi liecina, ka ASAI oga satur vairāk antioksidantu nekā jebkurš cits ēdams auglis uz Zemes. Faktiski, šī Amazones oga satur 33 reizes vairāk antioksidantu nekā sarkanās vīnogas un 18 reizes vairāk nekā Noni vai Mangostāns, 4 reizes vairāk nekā dzērvenes, vai savvaļas mellenes (kas iepriekš tika uzskatītas kā čempiones), u.c. Asai satur 30 reizes vairāk antioksidantu un 10-20 reizes vairāk antociānu nekā tos satur sarkanvīns, aminoskābes, mikroelementus, fitosterīnus (pazīstamus kā holesterola līmeņa normalizētājus). Tas viss vien ir pietiekams iemesls šo ogu Asai celt tronī.
Tālākie zinātniskie pētījumi atklāja:
Asai oga satur augstu kaloriju daudzumu (100 g – 182 kal), satur tādu pašu daudzumu proteīna, kā govs piens, bet pēc enerģētiskās vērtības un tauku satura, pat to apsteidz; satur vitamīnu A, B1 vitamīna (tiamīnu), vitamīnu B2 (riboflavīns) B3 (nikotīnskābe), vitamīns C (askorbīnskābe), E vitamīns (tokoferols), D vitamīnu, dzelzi, kāliju, fosforu, kalciju, satur sabalansētu neaizvietojamo taukskābju kompleksu Omega – 3, 6, 9 grupām (kas ir ļoti noderīgas un samazina LDL holesterīna, vai “slikto” holesterīnu asinīs) un daudzas citas būtiskas aminoskābes, kā cianidīns, kas kavē aptaukošanos un diabēta attīstību, bet balstoties uz jaunākajiem pētījumiem šai ogai būs svarīga loma nākotnē vēža terapijā.
Neskatoties uz strauji iegūto nopelnījami bagāto atzinību, kļuva skaidrs, ka Asai iedarbojas efektīvāk kombinācijā ar citiem augsti stāvošiem antioksidantiem un ārstniecības augiem. Pateicoties vispasaules slavenāko zinātnieku un medicīnas ekspertu komandai tika izstrādāta un patentēta ārstnieciskās sulas MonaVie unikālākā formulu, kuras pamatā ir oga Asai.
MonaVie – tas ir rūpīgi sabalansēts un līdzsvarots dzēriens, kura sastāvā ir 19 ogas un augļi, katrs no tiem tika īpaši izvēlēti, savu naturopatisko un ārstniecisko īpašību, vērtību priekšrocībām.
Šajā veselības kokteilī ir ietverts ASAI oga, baltā vīnoga, naši-bumbieri, aserola (melno ogu pīlādzis), bumbieris, aronija, sarkanā vīnoga, dzērvene, pasifloru augļos (peshshen auglis), banāns, aprikoze, plūme, kivi, zilene, mellene, kama-kama , zamaņiha (Wolfberry), granātābols un ličī auglis.
Pie visa tā, ka MonaVie balzāms neskaitās ārstējošs preparāts, ar kuru nevar pilnībā aizstāt tradicionālās smagu slimību ārstēšanas metodes, ir atklāti ļoti daudz medicīniskie pierādījumu, par to ka šis preparāts:
– Stiprina imūnsistēmu
– Palielina enerģiju un vitalitāti
– Normalizē un konsolidē miegu
– Veicina migrēnas izzušanu
– Pazemina “sliktā” holesterīna līmeni
– Normalizē asinsspiedienu
– Regulē lieko svaru
– Normalizēt darbību asinsvadu un nervu sistēmās
– Uzlabo kuņģa gremošanu, novērš aizcietējumus
– Saglabā atjaunojošu efektu (uzlabojot ādas, matu stāvokli, uc)
– Palielina libido un palīdz izārstēt seksuālās traucējumus
– Aptur attīstību Alcheimera un Parkinsonaslimībām
– Uzlabo redzi
– Uzlabo atmiņu un smadzeņu aktivitāti
– Novērš un pārtrauc attīstību, vēža un citiem audzējiem šūnu veidošanos

Marketinga plāns
Lai vislabāk saprastu kompānijas MonaVie kompensācijas plānu ir jāiesaistās kompānijas darbībā un pašām jāredz kādas naudas summas ienāk jūsu bankas kontā par jūsu pūliņiem kompānijas Monavie labā.
Attīstot savu biznesu MonaVie ir izdalīti 9 veidi kā var pelnīt kopā ar šo kompāniju, tos var sadalīt 2 grupās: 

Ātrā nauda 
  1. Pārdot MonaVie sulu saviem klientiem par cenu pēc saviem ieskatiem.
  2. Top mazumtirgotāju bonuss – tā ir iespēja iegūt 4000 USD par labākajiem savas grupas pārdošanas apjomiem mēneša laikā. Kā arī 25 USD par katra priviliģēta klienta piesaistīšanu. 4 aktīvi klienti jau nosedz jūsu aktivitāti un tā ir iespēja pasūtīt Monavie produkciju katru mēnesi bez maksas
  3. Pasūtījuma apjoma bonuss (Bulk order bonus) – Katru reizi, kad distributors, kuru jūs esat piesaistījis veic apjomīgu pirkumu, Jūs saņemat Bonusu. (25USD par 3 kastēm; 50USD par 6 kastēm; 75USD par 12 kastēm) 
  4. Pirmā pasūtījuma bonuss – par katru piesaistīto distributoru kurš veic savu pirmo pasūtījumu Jūs varat iegūt līdz 40USD
  5. Zvaigznes bonuss – Par katru piesaistīto distributoru, kuram Jūs palīdzat piesaistīt 2 citus distributorus Jūs iegūstat bonusu 40USD 

Lielā nauda, kā pamatā ir attīstīt savu struktūru un palīdzēt tai sasniegt pēc iespējas augstākus rādītājus.  
  1. Komandas bonuss –  Jums un diviem Jums sponsorētajiem distributoriem kopā esot aktīviem, katram tiek izmaksāti 10% no Jūsu pasūtījumu apjoma.
  2. Vadītāja atlīdzība – Lai atlīdzinātu vadošos MonaVie darbiniekus tika izstrādāta Executive Check Match (ECM) programma. Tas dod Jums iespēju pelnīt noteiktus procentus no sev zemāk izveidotās struktūras komisijām, kuru ir nopelnījuši Jūsu piesaistītie distributori, līdz pat 7 paaudzei sākot no Bronzas statusa
  3. Līderu bonuss – MonaVie rezervē līdz pat 2,5% no kopējā kompānijas apgrozījuma MonaVie distributoriem kuri ieguvuši Zilā dimanta vai augstāku statusu. Jūs varat saņemt no šī fonda par katru jūsu atzaru, kur atrodas Jūsu piesaistītais ditributors ar vismaz Bronzas statusu
  4. Biznesa centru bonuss – Jūsu Monavie biznesam attīstoties, jums ir iespēja izveidot papildus 3 biznesa centrus. Katrā no tiem Jūs varat nopelnīt komandas bonusus līdz 10 000 USD nedēļā.
Lai iesaistītos:
Var iesaistīties tikai personas kurām ir nozīmīga sava fiziskā un finansiālā veselība. 
Kontakti:
Kaspars Karolis
Tel. 20368664
Skype: kasselis
mājas lapa: www.draugiem.lv/monavie

 


Ziņas no www.tiklamarketings.lv

***

Leave a Reply