Nuskin iegādājas Nox Technologies

Ad Blocker Detected

Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker.


Provo, Jūta, ASV 14. Novembrī 2012—Nu Skin Enterprises, Inc. (NYSE: NUS) paziņoja šodien ka tā ir panākusi vienošanos un iegādājas NOX Technologies, Inc. biotehnoloģijas un biodiagnistikas kompāniju kura atrodas Malvernā, Pensilvānijas štatā par $12.5 miljoniem dolāru. Vienošanās paredz, tehnoloģiju un patentu pārņemšanu ietverot tai skaitā jau Nuskin iepriekš licencēto tehnoloģiju pretnovecošanas izpētē.“Nox Technologies iegāde demonstrē mūsu pieaugošo apņemšanos tiekties pēc zinātniski pamatotām inovācijām un ļauj mums lietot jaunus instrumentus, lai pētītu novecošanas cēloņus,” sacīja Zinātniskās divīzijas vadītājs medicīnas doctors Joe Chang, Ph.D. “Mēs ticam, ka turpmāk šī iegāde palielinās mūsu spējas ilgtermiņā sagatavot zinātniski pamatotus pret novecošanas risinājumus, veselībai, skaistumam, un dzīves labklājībai”

NOX Technologies know how nodrošinās Nu Skin zinātniekus ar padziļinātu sapratni par pretnovecošanas procesiem un atbalstīs kompānijas spēju saprast būtiskus novcošananas faktorus. arNOX, ar noveošanu saistīts proteīns tika identificēts tieši sadarbībā ar by NOX Technologies, un ir atrodams uz šūnas virsmas un veicina superoksidācijas procesu, pastiprinot noveošanu.
Saskaņā ar Thomas B. Shelton, Nox technologies vadītāja paziņojumu, “šī apvienošanās ir vairāku gadu darba rezultāts sadarbojoties ar Nu Skin zinātniekiem veicot izpēti saskaņā ar mūsu arNOX tehnoloģiju. NOX Technologies spēja pārvērst šo zinātnes atklājumu ikdienā pielietojamā veidā ļāva šai unikālajai tehnoloģijai iekļauties Nu Skin’s pretnovecošanas izpētē un jaunu produktu izstrādē.
NOX Technologies akcionāri ir piekrituši akciju pārdošanai un akciju pāreja notiks līdz 2012 gada beigām.

Par NOX Technologies, Inc.
Izveidota 2003, NOX Technologies, Inc. ir biotehnoloģijas kompānija, kura focusējas lai identificētu, aprakstītu un noteiktu šūnas virsmas porteīnus saistībā, ar ietekmi uz novecošanu. Pateicoties savai izpētei. NOX Technologies identificēja aģentus, kas ietekmē ar novecošanos saistīta ECTO-NOX proteīna (arNOX) izdalīšanos. NOX Technologies atklāja, kā specifisku arNOX izdalīšanās pastiprina ādas novecošanos un ļāva sadarbībā ar nuskin, izveidot produktus, kas aptur šī proteīna izdalīšanos.

Par Nuskin Enterprises.
Akciju sabiedrība Nu Skin Enterprises, Inc. tādejādi demonstrē savas inovatīvās tradīcijas veidojot zinātniski pamatotu anti-aging produktu portfolio, piedāvājot neatkarīgi biznesa iespēju un korporatīvas labdarības iniciatīvas. Kompānija darbojas kā ādas kopšanas līdzekļu, tā uztura bagātinātāju jomā un ir vadošā inovāciju kompānija pasaulē, savā nozarē.
Kompānijas jaunie ageLOC® līnijas produkti, kuri ietver ageLOC®R2 uztura bagātinātājus, sejas kopšanas ageLOC® Galvanic Spa Sistēmu un ķermeņa ageLOC Galvanic Body Spa™, kā arī ageLOC® Ikdienas transformācijas sistēm. Portfolio sastāv no vairāk kā 250 produktiem. Kompānija darbojas 53 tirgos un tai ir vairāk kā 900,000 aktīvi biznesa partneri un klienti. Nuskin akcijas tiek kotētas Ņujorkas Fondu Biržā ar indeksu ‘NUS’ vairāk informācijas http://www.nuskin.com.

Vēlies uzzināt vairāk informācijas par Nuskin zvani:
Līga 26554437

Ziņas no www.tiklamarketings.lv

***

Leave a Reply