NWA –Network World Alianse

Ad Blocker Detected

Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker.


Kompānijas īpašnieks un dibinātājs ir Helmuts Spikers. Pirms tam viņš bija īpašnieks pasaulē pazīstamajai kompānijai LR, kas bija pati lielākā vācu kompānija tiešajā tirdzniecībā, kura piedāvāja uztura bagātinātājus un kosmētiku.

2005.gadā Helmūts Spikers šo kompāniju pārdeva un 5 gadus ieturēja pauzi, un šo 5 gadu laikā viņš pētīja jaunākās tirgus tendences un jaunus mārketinga plānus.
Kompānijas ofiss atrodas Alishofenē Šveicē.
Servisa centrs un loģistikas centrs atrodas Alenas pilsētā Vācijā.
NWA kompānijas atklāšana notika 2010 gada 1. Maijā. Pašlaik kompānijā ir nodarbināti 100 darbinieku un turpmāk plānots nodarbināt 250 darbiniekus. Helmuts Spikers ir iegādājies patentu parfimērijas BLUE BOX līnijai, kas ļauj viņam vairākus gadus uz priekšu būt vienīgajam ražotājam tirgū.
No pirmā maija NWA piedāvā ap 30 000 preču veidu – kosmētiku, uztura bagātinātājius no Aloe Vera, un pirmpiena – Kolostrom, individuālās smaržas, rotaslietas, džinsus, kafiju, sadzīves tehniku, ūdens filtrus,dzīvnieku barību. Tuvākajā laikā plānots sākt izplatīt vēl vairākas preču grupas.
Patentēta parfimērijas mašīna, kas saucas BLUE BOX, izgatavo individuālas smaržas. Jūs varat izvēlēties jebkuru aromātu no 3500 veidiem, vai ari izgatavot savu individuālu aromātu, izvēlēties individuālu iepakojumu, flakonu ar savu dizainu, uzrakstīt uz flakona un kārbiņas savu uzrakstu, piemēram savu vārdu.
NWA produkcija ir lētāka par 30% salīdzinot ar citām kompānijās, kuras arī piedāvā līdzīgas preces.
NWA dod iespēju nopirkt preces tieši no ražotāja.
NWA partnera statuss dod iespēju iegādāties preces ar 40% atlaidi salīdzinājumā ar pārdošanas cenu.
Nedaudz par kompānijām kas apvienotas NWA aliansē.
Pierre Lang
Pierre lang-ir marka elitārai bižutērijai ar juvelierizstrādājumu kvalitāti. Katru gadu izlaiž 5 miljonus rotaslietu un kompānijai ir filiāles 12 valstis un gada apgrozījums ir 125 miljoni EUR 2009 gadā. Pierre lang ir starp vislielākajām rotaslietu ražotājām Eiropā.
Pierre lang Couture ir uzņēmums, kas ražo ekskluzīva dizainu rotas lietas un ekskluzīvus aksesuārus. Lielākoties tās ir veidotas ar rokām, ir arī plašs klāsts dizaineru izstrādātas rotaslietas.
Re-Vita Asia
Re-Vita ofiss atrodas Taipejā Taivānā. Kompānijai ir plašs tīkls Āzijas valstis. Kompānija ražo uztura bagātinātājus un ir tendēta uz jaunākajām tehnoloģijām
Re Vita USA
Re Vita USA ir izveidota 20 gadus atpakaļ un 2009 gadā sasniedza 35 miljonus EUR apgrozījumu.
Re Vita Usa ofiss atrodas Floridā Amerikas Savienotajās valstis. Pēdējos 15 gadus Re Vita ir ziedojusi 40 miljonus dolārus trūkumā un badā nonākušajiem bērniem.
Blue Nature
Līdzās tādiem produktiem kā Aloje Vera uztura bagātinātāji un kosmētika, šīs kompānijas piedāvājumā ir parfimērijas brends Blue-box.
Apas Vital
Apas Vital-kompānija ražo ūdens filtrus un izmanto pašas jaunākās un modernākās tehnoloģijas, izmantojot vairāk līmeņu filtrāciju, tā saucamo membrāno filtrāciju ūdens tiek attīrīts no nevēlamā piesārņojuma. Izstrādātā sistēma ievēro visaugstākos drošības noteikumus elektroiekārtām Visi ir sertificēti
Kafijas klubs-Coffe club
Kompānijas Coffe Club devīze skan-Mūsu kafija smaržo pēc augstākās kvalitātes.
Kopā ar klasiskajām šķirnēm, kā piemēram ekspreso,kafija bez kofeīna, ir ari tādas ekskluzīvas šķirnes kā Acai coffe, Soja coffe, Tunguska koffe.
Kā ari kafijas kluba veikalā var nopirkt kafijas automātu divās krāsās baltu un melnu.
TEX 4  NET
Tex 4 net ir viss ,kas saistīts ar dizainu, visaugstākās kvalitātes asortiments, pasaules tirgu iekarojuši modeļi, pārbaudīta kvalitāte un plus vēl fantastiska cena.
Animal Delux.
Animal  Delux piedāvā barību dzīvniekiem-suņiem, kaķiem, zirgiem. Pareiza dzīvnieku ēdināšana ieņem galveno vietu kompānijas prioritātēs. Piedāvājumā ir gan sausā ,gan konservētā barība. Dzīvnieku ēdināšana ir tā, kas veikusi miljoniem apgrozījumu iepriekšējos gados.
Profesora Wirta institūts.
Galvenā institūta tēma ir individuālie uztura bagātinātāji, diēta un pareiza ēšana.
Profesionālā komanda sastāv no mūsdienu zinātņu doktoriem Alfrēda Wirta, doktora Mihaila Hama, medicīnas zinātņu profesora J.  Krutmana. Programma strādā no 01.08.2010.
Mārketinga plāns
 Mārketinga plāns ir kombinētais. Jūs saņemat papildus atlaidi no personīgā pirkuma no 3% līdz 21%,kā ari starpību starp jūsu procentu līmeni un Jūsu partneru procentiem. Ja piemēra Jūs atrodaties 21% līmenī, bet Jūsu partneris piemēram 9%,tad jūs saņemat 12% no partnera komandas apgrozījuma. Kompānija piedāvā arī bonusu dziļumā sākot no 15% un arī automašīnas bonusu sākot no 15%.Ko tas nozīmē? Tas nozīmē, ja esi sasniedzis 15% līmeni un tavas komandas apgrozījums ir 2000 EUR. kompānija lietošanā nodod jaunu automašīnu uz 3 gadiem, tā saucamo darba mašīnu. Mašīnā pašam ir jālej tikai benzīns un jāmaksā apdrošināšana.
Vairāk par kompānijas NWA mārketinga plānu skaties
Kontakti
Daina Baikova
T.26443427
Skyps:  ezuks15
e-pasts:  ezis20@gmail.com
Ziņas no www.tiklamarketings.lv

***

6 Comments

  1. s
  2. s
  3. s

Leave a Reply