Oriflame sadarbosies ar Demiju Mūru

Ad Blocker Detected

Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker.

Oriflame, viena no lielākajām skaistumkopšanas kompānijām pasaulē, kas darbojas TM industrijā paziņoja, ka noslēgusi sadarbības līgumu ar Holivudas superzvaigzni Demiju Mūru ar mērķi ietvert savā produktu klāstā Demijas Mūras kosmētikas un aksesurāru līniju.

Kā ziņo kompānijas koorporatīvā mājas lapa: “Oriflame ir priecīgi paziņot ka uzsāk sadarbību ar Demiju Mūru jo aktrise ir stila ikona visā pasaulē. Viņas nenoliedzamais daiļums ir kļūvis par iedvesmas avotu sievietēm visā pasaulē. Viņa iemieso spēcīgu un veiksmīgu sievieti, tāpēc daudzi tiesas līdzināties viņai un iedvesmojas no viņas; Demija perfekti iederas Oriflime zīmolā.”

Jaunieviestais brends sauksies More by Demi un tā būs Oriflame produktu portfeļa premium daļa . Produktu klāsts aptvers dekoratīvo kosmētiku, aksesuārus, smaržas, bižutēriju un juvelier izstrādājumus.”

Oriflame, ir dibināta Zviedrijā 1967 gadā un ir viena no lielākajām tīkla mārketinga kompānijām pasaulē. Tā ir pārrstāvēta vairāk kā 60 pasaules valstīs, tai skaitā Latvijā. Distributoru skaits 3.5 miljoni cilvēku.

Vairāk lasi Oriflame korporatīvajā lapā: šeit.

Ziņas no www.tiklamarketings.lv

***

Leave a Reply