Piramīdas turpina zelt

Ad Blocker Detected

Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker.

Izskatās, ka bankas “Baltija” un “Auseklīša” laiks ir aizmirsies. Daži tai laikā varbūt vēl bija bērni. Taču Ponzi shēmas (ar ko tās atšķiras no tīkla mārketinga var palasīt šeit) sāk atkal iekarot Latviju, vienīgi ar nelielu atšķirību, tās ir “pārmetušās” uz internetu.
Lūk viens no piemēriem iemaksājiet 2ls un piedalieties manaideja.lv “projektā”. Šobrīd 708 cilvēki jau to ir izdarījuši, respektīvi uzdāvinājuši mājas lapas veidotājiem 1416Ls.
Ticamības palielināšanai pieliekam klāt visus Latvijas atpazīstamākos zīmolus Hansabanka, SEB, LMT, Bite, Zelta zivtiņa, Okarte, 1188 un uz priekšu. Pat uz reklāmām nav jāklikšķina, tik sūti viņiem naudu 🙂
Vēl vienu “līdzīgu” piedāvājumu nesen ievietoja, mani uzturētajā domubiedru grupā draugos (ar līdzīgu nosaukumu, kā šī lapa Tīkla mārketings .lv)
Teksts sākās šādi (Pareizrakstību nelaboju, vienkārši iekopēju to tā kā rakstīja vai iekopēja autors):
Pirms kada laika sanjemu šadu vestuli. Un nolēmu pamēģināt. “Labdien, veltiet šai ziņai pāris minūtes un izlasiet zemāk rakstīto informāciju. Ieraudzīju to pavisam nejauši, meklējot papildus piepelnīšanās iespējas. Lasot rakstu, kurā bija teikts, ka var nopelnīt vairākus tūkstošus latu pāris nedēļu laikā, ieguldot tikai 90 santīmus, padomāju, ka tā ir kārtējā muļķu ķeršanas akcija, bet tomēr nolēmu to izlasīt līdz galam un uzzināt, ko man piedāvā: tur bija teikts, ka jānosūta pa 10 santīmiem 9 Interneta-maciņu īpašniekiem, kas norādīti zemāk. Pēc tam jāizsvītro sarakstā pirmais maciņa numurs, jāpārceļ visi numuri pa vienam uz augšu, rezultātā atbrīvojas devītā rindiņa, kurā jums jāieraksta savs Interneta maciņa numurs. Tad jūs šo sludinājumu, tikai nu jau ar JŪSU NUMURU devītajā rindiņā, izvietojiet kādos 200 dažādos forumos. Nekādu blēdību. Nu, tad es padomāju, ka principā jau neko zaudēt nevaru kā tikai tos 90 santīmus, un nolēmu pamēģināt. Atvēru savu Interneta maciņu, pārskaitīju visiem akcijas dalībniekiem pa 10 santīmiem un sāku izvietot šo sludinājumu dažādos forumos un sludinājumu vietnēs. 3 dienu laikā piereģistrējos vairāk nekā 100 biznesa forumos un bezmaksas sludinājumu vietnēs. Pagāja nedēļa, ieskatos savā Interneta maciņā, un ko domājat??? Ienākumu nekādu! Bet citi dalībnieki raksta, ka nedēļas laikā nopelnījuši – cits 15 latus, cits 45 latus. Te nu bija, domāju, ……

Gan jau ka paši šāda tipa vēstules jau esat sastapuši, ja katram kas vēlas darboties ir jāievieto spams 100-200 forumos.
Ko ar to gribu pateikt. Neesiet naivi un nejauciet tīkla mārketingu ar piramīdām. Klasiskas tīkla mārketinga organizācijas darbības pamatā ir kāda produkta vai pakalpojuma pārdošana/sniegšana līdzcilvēkiem, nevis naudas savākšana no tautas.

Ziņas no www.tiklamarketings.lv

***

Leave a Reply