Rejuvenate WorldWide

Ad Blocker Detected

Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker.

Kompānija savu darbību uzsākusi 2008. gada 1. septembrī. Tās dibinātājs un prezidents ir multimiljonārs Bens Glinskis. Kompānija Rejuvenate World Wide nerunā par rezultātu panākšanu, tā dzīvo tajos. Tā ir vienīgā kompānija Welness industrijā, kas sava produkta radīšanā izmanto visjaunākās tehnoloģijas un visaugstākās kvalitātes naturālās izejvielas un efektīvākās formulas, lai gūtu labus rezultātus.
Produkti
ageless2
Iedomājieties tikai, ka novecošanas procesu var atlikt uz ilgāku laiku!?
Tagad pateicoties jaunai unikālajai tehnoloģijai, ādas jaunība ilgst neredzēti ilgi!

“Ageless” Rejuvenate Worldwide – pirmais pasaulē atjaunojošs komplekss sejas ādas kopšanai ar Anti novecošanas kompleksa efektu vienā produktā.
Jūs vēlētos lai pēc vienas lietošanas reizes, pēc pāris minūtēm, Jūs izskatītos 10 gadus jaunāka? Ar “Ageless” tas ir iespējams!
“Ageless” Anti-Aging novecošanas serums-biokosmētisks preperāts, jaunākā ģenerācija. Atjaunojošs komplekss ar Anti novecošanas komponentu efektu, vienā produktā.
Sabalansētā sastāva sistēma sekmē dermas komponentu struktūras atjaunošanu- kalogēns, elastīns,glikozaminoglikons- nodrošina tai drošu aizsardzību no iekšējas negatīvas iedarbības un uztura ideālu ūdens balansu ādā.
Dabas sastāvs palīdz maksimāli pacelt dabas kalogēna izstrādi ādā.
Kā mēs zinām āda sastāv no 75% kalogēna, kas ar gadiem vairs dabīgi neražojas.
Vienā momentā uzlabojās ādas elastība!
Serums uztur veselīgu ādu visas dienas garumā, aktīvi cīnās ar ādas novecošanu, grumbas kļūst mazāk redzamas, bet sejas krāsa skaistāka un āda gludāka.
Serums paredzēts jeb kuram sejas tipam.
Pielāgots arī sejas apdegumiem un iekaisušai ādai. Noņem ēdes simptomus, brīnišķīgi palīdz brūču sadzīšanā. Labākais līdzeklis ādai ap acīm (izlīdzina grumbas, aizsargā un izlīdzina maigo ādu).
Apveltīts ar antioksidantiem un reģenerējošām īpašībām, atsvaidzina sejas ādu, atjauno normālu epidermas struktūru.
Dermatoloģiski testēts!
renew
Paredzēts organisma kompleksai attīrīšanai, organisma detoksikācijai un pašsajūtas uzlabošanai, cīņai ar liekajiem kilogramiem, muskuļu nostiprināšanai un vielmaiņas regulēšanai. Izņemot šos aspektus, ir viens, kas nepieciešams ne tikai cilvēkiem ar lieko svaru, bet arī visiem, kas nopietni rūpējas par savu veselību. Tas ir- organisma attīrīšanu no toksīniem, šlakvielām, akmeņiem un citām „dāvaniņām”, kas uzkrājušās organismā dzīves laikā un uzglabājas pašās nepiemērotākajās vietās-asinīs, aknās un zarnu traktā.
Šodienas ekoloģiskā situācija ir tāda, ka katrs elpas vilciens, katrs ūdens malks vai pārtikas kumoss ievada organismā vielas, kas tam nav domātas.
Organisma attīrīšana – ne tikai viena no notievēšanas metodēm, bet arī vispārēja organisma pašsajūtas uzlabošana un cīņa ar tā novecošanos.
No nepareizas pārtikas uzņemšanas un, vienkārši gadiem ritot, organismā uzkrājas līdz pat vairākiem kilogramiem nelabvēlīgu vielu. Bez tam, mēs pastāvīgi esam pakļauti dažādu indīgu vielu, tā saucamo toksīnu, iedarbībai. Ja organismā nonāk vielas ar augstu toksīnu saturu, piemēram, pesticīdi, mēs ātri jūtam saindēšanās simptomus. Ja toksiskas vielas uzkrājas organismā pakāpeniski un nelielos daudzumos, to iedarbības pazīmes neparādās uzreiz, bet pamazām noved pie hroniskām kaitēm. Tāpēc rekomendējas regulāra organisma attīrīšana. Ar jauno Renew produktu Jūs to varat darīt vienkārši un ērti.
Renew – kompleksa organisma attīrīšana un svara samazināšanas programma.
Renew – Jūsu labākā izvēle svara korekcijai, organisma detoksikācijai un pašsajūtas uzlabošanai.
Renew – tikai dabiski komponenti – zaļā tēja, melnie grieķu rieksti, diļļu sēklas, Sibīrijas ženšeņš, mandarīns, apelsīns, citrons, avenes, mangostans, ananāss u.c.
Kalcija pirubāts – ļoti iedarbīgs tauku sadedzināšanas līdzeklis.
 
Kompānijas Rejuvenate WorldWide mārketinga plāns – ultramūsdienīgs kompensāciju plāns
Šis ir rekomendāciju mārketings, kurā Jūs par savām rekomendācijām nepelnāt tosteri, kafijas automātu vai nažu komplektu. Jūs pelnāt naudu, pie kam-katru nedēļu.
Ir 5 veidu bonusi jeb ienākumi:

  • Mazumtirdzniecība
  • Ātrais starta bonuss – tiek izmaksāts par 4 līmeņiem katru nedēļu
  • Matricas bonuss (3×8)
  • Matching bonuss –vislabākais un visienesīgākais bonuss no visiem, t.i. Jūs 100% pelnāt no visiem Jūsu 1. līmeņa personīgi uzaicinātajiem partneriem, neatkarīgi no tā, kurā vietā viņi atrodas matricā. Matching bonuss izmaksājas 6 līmeņos-attiecīgi no 2. līmeņa Jūs pelnat 30%, no 3.-20%, no 4. -10%, no 5. – 10% un no 6. Līmeņa – 15%.
  • Bonuss no kompānijas vispasaules kopējā tirdzniecības apjoma (Boonus Pools).

Biznesa uzsākšanai ir izveidots Power Start:
· Nav nekādas iemaksas tikai par reģistrēšanos
· Reģistrācija notiek online režīmā un aizņem 1-2 minūtes
· Jūs maksājat 120$ vai 85€ (ieskaitot piegādi) par ko Jūs savā īpašumā iegūstat 2 flakonus Ageless vai 2 iepakojumus Renew (Kāpēc 2? – Viens Jūsu personīgai lietošanai, otrs, ko rekomendēt draugiem, radiem, paziņām)
· 3 personīgās WEB lapas
· Pieteikšanās uz autoship jeb mēneša abonementam uz 1x Ageless vai 1x Renew personīgai lietošanai
Lai iesaistītos šinī biznesā, Jums nevajag modernu ofisu, Jūs varat strādāt mājās, online un komandā. Jums ir nepieciešams tikai dators, interneta pieslēgums, telefons un ticība saviem spēkiem. Jums ir jārekomendē produkts un jāpelna nauda. Kompānija piedāvā regulāras online apmācības un prezentācijas. Jums ir jāpiesaista tikai 3 nopietni biznesa partneri un rezultāti neliks ilgi gaidīt.
Rejuvenate – 21. gadsimta bizness, neaptveramas iespējas, solīdi ienākumi, finansiāla brīvība, savs bizness visām paaudzēm.
Rejuvenate – mūsdienīgi produkti, lieliska veselība, ilgs mūžs un brīnišķīgs garastāvoklis katrai dienai.
Info sniedza Ieva Miezāne
E-pasts: ww.rejuvenate@gmail.com
http://saule.rejuvenateworldwide.com
Info krievu val. www.rj-team.org/proba

Ziņas no www.tiklamarketings.lv

***

Leave a Reply