Sviras spēks biznesā

Ad Blocker Detected

Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker.

Sviras spēks ir tīkla mārketinga biznesa stūrakmens. Šis princips bieži tiek pieminēts un lietots, lai aprakstītu šī biznesa izaugsmi un priekšrocības. Gudri pielietojot sviras spēka principus tīkla mārketinga biznesā, jūs varat iegūt progresīvu atdevi savam ieguldītajam laikam un darbam.

Tomēr – vai katram ir skaidrs, ko nozīmē sviras spēks?

Par šī fizikas principa atklājēju uzskata Arhimedu. Viņa atklājumu raksturo citāts: “Dodiet man atbalsta punktu un es izkustināšu zemi!” Attēlā pa kreisi mēs redzam šīs idejas vizualizāciju. Kaut arī attēls līdzinās karikatūrai, tomēr princips ir patiess un to pielieto daudzās nozarēs.

Attēls pa labi shematiski atspoguļo to, kā ar 5 kg svaru mēs varam pacelt 20 reizes vairāk – 100 kg (sviras attiecība būtu 1:20).

Pārsteidzošais ir tas, ka šie principi darbojas ne tikai ar mehāniku saistītās nozarēs, bet arī citās sfērās – vadības teorijā, personālvadībā, banku un finanšu sfērās (kredītpleci) un arī tīkla mārketingā!

Kā šis princips darbojas tīkla mārketingā?

Tīkla mārketings ir ievērojams ar to, ka, lai uzsāktu šo biznesu, jums tiek piedāvāta jau uzreiz gatava biznesa sistēma, brends, produkts, reklāmas materiāli, grāmatvedības uzskaite, klientu atblasts un citas svarīgas lietas, kas ir nepieciešamas, lai bizness spētu normāli pelnīt. Parasti, lai to iegūtu, tīkla mārketingā ir jāmaksā “iestāšanās maksa”, piemēram ~ Ls 50 vai vienkārši pašam jānopērk produkts – JWS gadījumā – 1/4 Zelta Šekelis (~250$). Šīs izmaksas ir gaužām niecīgas, ja paskatāmies uz potenciālo peļņu, ko mēs varam iegūt, ja ieguldām šajā biznesā savu darbu. Pat, ja pirmajā gadā mēs nopelnītu 10`000$, tad sviras spēks būtu realizējies attiecībā 1:40! Ja mēs paskatītos ilgākā termiņā un ieliktu smagāku darbu, tad sviras atdeve var pārniegt par attiecību 1:100!

Raksts pārpublicēts ar atļauju no www.jwspartneri.info

Brīdinājums: Tekstā minētie skaitļi ir piemērs. Šī nav vieglas peļņas reklāma – Liela peļņa nāk kopā tikai ar Lielu darbu!

Ziņas no www.tiklamarketings.lv

***

Leave a Reply