Tiesa atzīst Zeek Rewards par ponci shēmas finansu piramīdu.

Ad Blocker Detected

Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker.

Prestižais finansu izdevums Forbes ziņo, ka kompānija Zeek Rewards ar tiesas lēmumu, tiek slēgta piespiedus kārta. Pols Bērks un viņa vadītā kompānija no afiliate biedriem izdevās izkrāpt 600 miljonus dolāru, imitējot veiksmīgu kompānijas darbību, kas faktiski strādāja pēc Ponzi shēmas. Darbību apturēja tikai bankas kontu iesaldēšana. Tiesa nozīmēja pārstāvi Keneth Bell (pēc būtības maksātnespējas administratoru) kuram jāatgūst maksimālā iespējamā summa, jāapzin cietušie, un jāizvirza rīcības plāns investoru naudas atgūšanai. Patlaban izdevies atgūt pusi – 300 miljonus ASV dolāru, kas tiks izmaksāti cietušajiem ieguldītajiem, pēc lietas pabeigšanas.

Keneth Bell uzdevums ir atgūt no Rex Venture Group un ZeekRewards.com maksimāli iespējamo naudas summu, un pārstāvis uzskata, ka iespējams atgūt vēl vairākus desmitus miljonu dolāru. Aktīvu atgūšana ņemot vērā lielo iesaistīto personu skaitu var ilgt mēnešiem un pat gadiem. Tikai tad affiliate partneri varēs pretendēt uz veiktajām pretenzijām, kurus viņi šobrīd tiek aicināti izdarīt, lai atgūtu vismaz daļu no zaudētās naudas. Administrators, arī aicinājis tās personas, kas guvušas peļnu šajos darījumos labprātīgi atgriezt gūto peļņu, lai ļautu apmānītajiem ieguldītājiem saņemt daļu savas naudas atpakaļ. Viņu atbalsta Federālā valdība dodot mājienu tīkla līderiem, kompānijai un partneriem atgriezt nelegāli iegūto naudu, jo izmeklēšanas gaitā tiks konstatēti visi labuma guvēji, kas guvuši labumu šajā noziedzīgajā shēmā un to nāksies atmaksāt ar tiesas lēmumu. Šobrīd to ir iespējams izdarīt labprātīgi.

“Tiem no kuriem mēs vēlamies atgūt naudu ir tie affiliate partneri, kuri no Rex Ventures saņemuši lielākas izmaksas nekā ieguldījuši. Ļoti daudzi biznesa dalībnieki šobrīd nav saņēmuši vispār neko no Zeek Rewards. Lai ikviena zaudējumus padarītu pēc iespējas mazākus, tiem kas pelnīja ir pienākums atgriezt savus ieņēmumus, jo tie ir iegūti pretlikumigi un notikuši uz krāpšanās pamata. 

Pagājušajā mēnesī SEC tiesa lika aizvērt ZeekRewards.com nosaucot to par $600 miljonu dolāru vērtu Ponzi shēmu, kurai tuvākajā laikā draudēja sabrukums. Tiesa ziņo, ka “lai arī, kompānijas web lapa apzināti rādīja mānīgu iespaidu, par to ka kompānija bizness atīstās un ir ļoti veiksmīgs, tikmēr patiesībā izmaksas investoriem nekādā veidā nebija saistītas ar no uzņēmējdarbības gūtās peļņas. Patiesībā nauda tika maksāta no jaunu investoru investētās naudas projektā, klasiskas Ponci shēmas garā” apgalvo tiesas pārstāvis. Saskaņā ar tiesas sniegto informāciju Zeek Rewards weblapai bija vairāk kā viens miljons online klientu, kuriem tika apsolīts izmaksāt līdz pat 50% no kompānijas ikdienas peļņas. Process bija organizēts tādā veida, lai izskatītos, ka produktu punkti, no kuriem tika veikta izmaksa veidojās no klientu iztērētās naudas maksājot par izsoles soļiem. Kompānija apgalvoja ka tieši šī nauda ir tā no kuras tiek veiktas izmaksas. Taču atklājās, ka kompānija meloja, apzināti imitējot milzīgo izaugsmi. Izmaksām nebija nekāda sakara ar klientu un affiliate partneru veiktajām likmēm izsolēs. Imaksas tika veiktas no jauno investoru ieguldītās naudas iestājoties pašā biznesā, kā jebkurā finansu piramīdā. Tiesa uzskatīja, ka projekts bijis tuvu sabrukumam, jo naudas summa, kas ieplūda kompānijā uz slēgšanas brīdi, bija 162 miljoni, bet izmaksas bija jāveic jau 160 miljonu apmērā. Šādā shēmā, tas nozīmē, ka konti tika iesaldēti teju “pēdējā brīdī”.

Forbes norāda, ka ne visi piekrīt šādam tiesas lēmumam. 13 000 cilvēki ir parakstījuši petīciju, lai tiesa atļauj Zeek Rewards darboties, apgalvojot, ka tiek izputināti šobrīd ar projekta apturēšanu. Viņi pilnībā atbalsta Polu Burku, Rex Venture Group, Zeekler/Zeek Rewards un tās affilate partnerus. Rakstītāji uzskata, ka kompānija nevienu nav apkrāpusi, bet devusi vienkāršiem cilvēkiem brīvību uzturēt savas ģimenes. (links uz petīciju)

Tikmēr izmantojot Zeek Rewards slēgšanu līdzīga satura lapas cenšas pārvilināt Zeek Rewards biznesa partnerus, solot tiem zelta kalnus. .Lūk links uz mājas lapu par patieso Zeek REwards stāvokli.
Ziņas no www.tiklamarketings.lv

***

Leave a Reply