Tu gribi uzvarēt vai nezaudēt?

Ad Blocker Detected

Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker.


Nesen lasīju par to, ka ja cilvēki skatās uz procesu, nevis uz mērķi, tad bieži viņi nemaz to nesasniedz. Es nesaku, ka nav jāizvērtē cena, taču ir jāskatās arī uz mērķi. Bieži grūtības mērķa sasniegšanas procesā mūs attur.

Bilde ņemta šeit

(Tur ir intervija ar vienu mērķtiecīgu latviešu alpīnistu)

Pa daudz filozofiski? Sniegšu dažus piemērus:

 • Augstskola

  Lai to pabeigtu, nāksies pasvīst. Tas prasa 4-5 gadus nemitīgu piepūli ( Vai vismaz uz sesijām :). Ja Tu gara acīm neredzēsi sevi sasniedzam mērķi ir grūti atrast motivāciju to pabeigt. Cik zinu tad studentu atbirums ir diezgan liels augstskolās.

 • Mājas celtniecība

  Šis piemērs tiek izmantots jau izsenis, piemēram bībelē Lūkas ev. 14 nodaļā ir teikts tā :

  28. Jo kurš būtu jūsu starpā, kas gribētu celt torni un papriekš neapsēstos, lai aprēķinātu izdevumus, vai viņam pietiks līdzekļu darba izvešanai,

  29. lai vēlāk, kad viņš jau ir licis pamatu un nevar to pabeigt, visi, kas to redz, nesāktu zoboties par viņu,

  30. sacīdami: šis cilvēks iesāka gan celt, bet nevarēja darbu izvest līdz galam.

  Arī nepabeigtu ēku mums Latvijā ir diezgan daudz 🙁

Tu darbojies kādā tīkla mārketinga organizācijā? Kādu Tu redzi savu nākotni? Tas ir svarīgi, jo ceļš uz to var būt laik un nervietilpīgs. Ir atšķirība vai Tu darbojies, lai noturētos vai lai sasniegtu vēlamo. Ja vēlme to sasniegt nebūs gana stipra, visdrīzāk Tu padosies.

To apliecina arī statistika 🙁

Ar šo negribu Tevi iebaidīt un teikt nedari to, vienkārši esi godīgs pats pret sevi, aprēķini izdevumus un darbojies saskaņā ar to ko gribi sasniegt. Atrodi domubiedrus, mācies, audz. Spēlē nevis lai noturētos, bet lai uzvarētu. Ceļot māju un mācoties augstskolā ir neiespējami to paveikt, bez citu cilvēku atbalsta. Atrodi cilvēkus, kas Tevi atbalsta šai procesā. Sniedz atbalstu un pats to saņemsi. No sirds dziļumiem vēlies sasniegt mērķus un nepadodies grūtību priekšā. Tad piedzīvosi, ka tas ko sapņoji sāk piepildīties un visdrīzāk, ka sākotnēji nospraustais mērķis būs jāpārskata un jānosprauž jauns – lielāks.

Ziņas no www.tiklamarketings.lv

***

Leave a Reply