Tu jau darbojies tīkla mārketingā, tikai Tev par to nemaksā!!!

Ad Blocker Detected

Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker.

Pirms pāris dienām ar mani skypā sazinājās viens puisis lai uzdotu jautājumu par mp3 atskaņotāju ar fm raidītāju, (par to rakstīju šeit) kuru es izmantoju lai klausītos dažādas audio lekcijas automašīnā. Čats pārmetās vēl uz dažādām tēmām, bet šī lika aizdomāties, kā rezultātā radās šis raksts (Paldies Andi). Andis nav vienīgais. Par to man ir jautājuši arī citi lasītāji (Daži cilvēki manā GNLD komandā arī tādus jau izmanto).

Ir milzum daudz lietu vai pakalpojumu, ko mēs viens otram reklamējam, tikai mums neviens par to nemaksā. Es piemēram esmu SAAB automašīnu fans un šo marku esmu ieteicis arī vairākiem saviem draugiem (sievai ar ir spiesta ar tādu braukāt :). Taču SAAB man par to pat atslēgas piekariņu nav uzdāvinājis. Jāpiebilst, ka autoserviss, kurā es apkalpojos un nu jau arī draugi, sūta man Ziemassvētkos apsveikumu.

(Bildē redzami manu ciemiņu un mani SAABi)

Vēl viena no lietām, ko esmu iecienījis ir Palm Treo viedtālruņi. Saskaitīju sešus cilvēkus, kuri pateicoties manām rekomendācijām tādus izmanto. Pie tam daži tos jau ir nomainījuši uz jaunākiem šī ražotāja modeļiem. Stāsts nav par to cik labi ir šie komunikatori (kādi manuprāt tie ir), bet par to kā darbojas rekomendāciju reklāma. Taču, kā jau noprotat man atkal neviens par šo reklāmu nemaksā.

Tā nu es un Tu darbojamies dažādu organizāciju (frizētavu, apdrošinātāju, autoservisu, kinoteātru, zobārstu, sporta centru, banku ….) labā un neko (izņemot paldies labākajā gadījumā) nesaņemam, lai gan šī reklāma ir krietni efektīvāka par citiem reklāmas veidiem.

Nepadomājiet, ka esmu apvainojies uz klasiskā biznesa organizācijām, tā nav, vienkārši gribu pateikt, ka ir arī alternatīva. Ir tīkla mārketinga kompānijas, tādas kā GNLD, AmWay u.c., kuras Tavus ieteikumus novērtēs un par Tevis veikto rekomendāciju samaksās. Izvēloties šādu organizāciju, manuprāt ir svarīgi, lai piedāvātais produkts vai pakalpojums ir kvalitatīvs un Tev nav kauns to ieteikt. Ja vēlies uzzināt kā to panākt un sadarboties ar mani , tad zvani vai raksti paskaidrošu kā sākt pelnīt ar savām rekomendācijām.

P.s. Savu nemaksātāju sarakstu vari pielikt komentāros 🙂

Ziņas no www.tiklamarketings.lv

***

6 Comments

Leave a Reply