Uzkrājumu veidošana

Ad Blocker Detected

Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker.

Šodien financnet.lv izlasīju šādu ziņu.
ietaupijumi tikai vienam meenesim
Tālāk iet runa par to ka jūtamies optimistiski jo uzskatām, ka nākotnē uzkrāsim vairāk. Tiek pieminēts arī tas, ka turīgākie uzkrāšanai izmanto dažādus finanšu instrumentus lai uzkrātu efektīvāk.
Intereses pēc aizgāju palūkoties, uz www.manapensija.lv, kā tad sokas manas pensijas pārvaldītājam un ieraudzīju sekojošu bildi.
Pensiju plaani
Manas naudas pārvaldnieks, kopš darbības uzsākšanas brīža 2003. gadā ir nopelnījis 3,62% jeb 0,66% gadā (5,5gadi). Ar ko arī viņus apsveicuI dont know. Tas nav lai nomelnotu savu pensiju pārvaldītāju. Citiem nav gājis būtiski labāk.
Nemaz negribās vērt vaļā statistiku un paskatīties cik ir bijusi inflācija šai laika periodā, pieļauju, ka vairāk par 50%.
Ko no tā visa var secināt. 70% Latvijas iedzīvotāji dzīvo uz bankrota sliekšņa (vienas algas attālumā no bankrota) un kļūst aizvien nabagāki.
Izskatās, ka slīcēju glābšana ir pašu slīcēju rokās. Var jau naivi domāt, ka valsts vai pensiju fonds atrisinās manas nākotnes problēmas, taču var arī ņemt beidzot stūri savās rokās.
Tā kā pat statistika apliecina, ka 2/3 naudas ir maz, tad klasisks bizness šiem cilvēkiem vienkārši nespīd. Savukārt tīkla mārketings ar savām nelielajām starta naudām, brīvo darbošanās grafiku un iespēju nākotnē gūt vērā ņemamus ienākumus manuprāt ir laba alternatīva, kā uzlabot savu finansiālo situāciju.

Ziņas no www.tiklamarketings.lv

***

One Response

Leave a Reply