Uzmanies! Finansu piramīda MMM plāno turpināt krāpties pārdodot atlaižu kartes!

Ad Blocker Detected

Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker.

2012 gada decembra beigās Sergeja Mavrodi Finansu Piramīdas MMM -2012 aktīvisti palaiduši starptautisku diskonta sistēmu MavroCard. Pēc veidotāju apgalvojumiem kartes plānots piedāvāt arī Latvijā. Vienā no centrālajām MMM web lapām parādījies paziņojums, ka 300 karšu izgatavošana sākusies reaģējot uz pieprasījumiem no Latvijas, Lietuvas, Vācijas, Spānijas, Taizemes, Moldovas, Krievijas, Ukrainas un Kazahijas, Baltkrievijas un citām valstīm. 

Kartes izplatīs tieši tie partneri, kas aktīvi darbojās MMM, MMM-2011, MMM-2012 un viņu struktūras. Kartes plānots izplatīt tajās valstīs un reģionos, kuros ir bija aktīva MMM finansu piramīdas darbība, tātad arī Latvijā. Tiek ziņots, ka karte maksās 30 dolārus. Sistēmas veidotāji sola, atlaides pie sadarbības partneriem 5%-50% apmērā pērkot preces un pakalpojumus. Latvijā šādu sadarbības partneru vēl nav un to parādīšanās ir maz ticama.

Kā ziņo interneta portāls www.baltija.eu viens no vadošajiem darbiniekiem projektā МММ-2012 Ukrainas iedzīvotājs Jevgēņijs Demkins apgalvo, ka karte tiks bez maksas izsniegta piramīdas MMM 2012 dalībniekiem, kuri savlaik iesaistījušies ar summu vimaz 1000 rubļi (17,59 Ls). MavroCard – nav pirmais šāds projekts MMM ietvaros. 2012 gada rudenī piramīdas veidotāji izveidoja sistēmu “МММ Дисконт”, kuru 2013 gada janvārī  plāno apvienot ar MavroCard. Atgādinam, ka 2012 gada laikā МММ-2011 projekta dalībnieki aktīvi rekrutēja cilvēkus finansu piramīdā solot vieglu peļņu Latvijas teritorijā. Projekts Latvijā un Krievijā tika slēgts pamatojoties uz tiesas atzinumu, ka MMM ir Finansu Piramīda.

Tīklamārketings.lv brīdina par šī projekta aktivitātēm, un iesaka būt piesardzīgiem un nekādā veidā nesadarboties ar šo projektu, tā veidotājiem un dalībniekiem, kuru mērķis ir tikai izkrāpt naudu uz lētticīgo rēķina. Aicinām par jebkādām MMM aktivitātēm nekavējoši ziņojiet tiesībsargājošām iestādēm.

Tīklamarketings.lv

Ziņas no www.tiklamarketings.lv

***

Leave a Reply