Video par vienu no GNLD produktiem – Carotenoid complex

Ad Blocker Detected

Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker.

Kā jau iepriekšējā rakstā teicu, sākšu lēnā garā sniegt info arī par GNLD piedāvātajiem produktiem un personīgo pieredzi.
Esmu diezgan veselīgs puisis un domāju, ka ļoti labs klients savai ģimenes ārstei, jo apmeklēju viņu tikai lai aizvestu pie viņas savus bērnus, kuri bērnudārzā ik pa laikam noķer kādu vīrusu. Līdz ar to nevaru par sevi stāstīt biju tik slims un nu pilnīgi vesels. Ir cilvēki, kuri izteiktāk ir novērojuši veselības uzlabojumus lietojot pārtikas piedevas. Vienu lietu, ko esmu pie sevis novērojis, kas man ir pazudis, tās ir “aukstumpumpas”. Kādreiz, pirms sāku lietot GNLD pārtikas piedevas, diezgan regulāri “noķēru” tās. Nedaudz kaut kur nosalu, dušā vai ārā un gatavs. Nu jau kādu gadu tās man nav bijušas, pie tam vasaras sezonā pārvietojos ar motorolleru uz kura braucot laiku, pa laikam izdodas nosalt. Domāju, ka tas ir pateicoties pārtikas piedevām.
Ja vēlaties iegādāties, sazinieties ar mani 29246969. Carotenoid complex cena klientiem ir 31,80Ls (dārgākā no GNLD pārtikas piedevām, taču ļoti efektīva). Bundžiņā 90 kapsulas. Reģistrējoties par GNLD sadarbības partneri lētāk.

Ziņas no www.tiklamarketings.lv

***

2 Comments

  1. Anonīms

Leave a Reply